דיני חברות

המשרד מספק ייעוץ משפטי מקיף למגוון חברות, עמותות, שותפויות ושאר ארגונים מקומיים ובינלאומיים בקשת רחבה של תחומים: החל בייצוג שוטף של התאגיד, הסכמים מסחריים, הסכמי עבודה, הסכמי סחר, יבוא ויצוא, עסקאות מימון וכלה בעסקאות מכר ורכש. המשרד מלווה את לקוחותיו החל מהקמת החברה ומלווה אותה בכל אבני הדרך המשמעותיות בפעילותה.

המשרד מעניק ייעוץ שוטף, עורך הסכמים, מלווה עסקאות, ונותן אף ייעוץ לבעלי עניין, דירקטורים, הנהלה וכו’. 

עוד מידע על עורך דין דיני חברות

בכל פעילות עסקית ובכל המגזרים קיים פן משפטי, ולמעשה מדובר בהיבטים שעבורם צריך לקבל ייעוץ, ליווי וייצוג מאת עורכי דין בעלי בקיאות רבה בדיני חברות. עורכי הדין מספקים ללקוחות מעטפת הגנה משפטית ודואגים להתנהלות נכונה בהתאם לחוק, כמו גם חיסכון בהוצאות מיותרות ויתרונות ברמה האסטרטגית.

באופן כללי דיני חברות עוסקים בתאגידים, כלומר גופים מאוגדים שיש להם ישות משפטית עצמאית ונפרדת מהבעלים שלה, ולפיכך יכולה לבצע פעולות ויש לה זכויות וחובות עומדים בפני עצמם. התאגיד השכיח ביותר בישראל ובעולם הוא חברה, שהינה אישיות משפטית נפרדת על פי חוק החברות, וזאת בנוסף לתאגידים נוספים כמו עמותות, אגודות שיתופיות ועוד.

המטרה של דיני חברות היא לאפשר את היזמות והפעילות העסקית על ידי הפרדה בין היזם או הבעלים לחברה, כך שהתאגיד יהיה בעל החובות לספקים, עובדים, בנקים וכן הלאה, ולא הבעלים באופן אישי. הדבר מצמצם את הסיכון לאדם הפרטי ומאפשר לו ליזום פרויקטים התורמים לצמיחה הכלכלית של המשק בכללותו.

היכן נכנס עורך הדין לתמונה

דיני החברות הינם עולם מורכב ומסועף החולש על פני נושאים רבים, וקיימים בו לא מעט קונפליקטים מובנים בין אינטרסים של גורמים שונים, שאותם יש להסדיר. לפיכך עורך דין דיני חברות עשוי להעניק שירותים משפטיים בתחומים מגוונים.

כך למשל, עורכי דין דיני חברות מלווים את החברה בהתנהלות מול לקוחותיה ברמה המשפטית, מייצגים אותה מול רשויות המדינה, מול עובדים תוך היכרות מעמיקה עם דיני עבודה, בתהליכים של חדלות פירעון ושיקום כלכלי, בהליכי פירוק חברה, בהסכמי שותפים, בליווי של פעילות הקשורה בניירות ערך, במהלך רכישת חברות ועוד. אין ספק שתחומים אלו מחייבים ניסיון עשיר והיכרות מעמיקה, הן בפן המשפטי והן עם העולם העסקים כפח שמציג עורך דין אפרתי, דבר המקנה ניסיון רב וייחודי ללקוחותינו.

לפרטים נוספים בנושאים אלו ולקבלת ייעוץ, ליווי וייצוג מטעם עורכי דין מנוסים, הנכם מוזמנים ליצור קשר עם משרדנו בטלפון 02-6523322

דילוג לתוכן